Jak obnovit svou ztracenou životní sílu?

V dnešním uspěchaném světě plném stresu, který vytváří obrovský tlak na každého jedince, se naše osobnost potýká s tématy, které předchozí generace řešit nemusely. Vzpomeňte si na dobu, kdy jste vyrůstali. Oproti dnešku byla mnohem klidnější. Já si pamatuji, že se nikam nespěchalo, tedy pokud vám zrovna nejela tramvaj, a že lidé byli mnohem vyrovnanější. Touha po svobodě byla sice tehdy mnohem silnější, ale ve zkratce by se dalo říci, že dnešní svět je mnohem dynamičtější a agresivnější.

Oproti době minulé však máme dnes úplně jiné nástroje pro zdravý život. Doba pokročila. Dnes už se nestojí fronta na párky v rohlíku u stánku, nebo na „hambáče“ na Václaváku. Dnes se nakupuje převážně on-line a lidé, pokud jdou do supermarketu, většinou hledají kvalitní a výživné potraviny s označením BIO.

Ale stačí to?

Samozřejmě, že ne! Dnešní doba vyžaduje, abychom na sebe dbali mnohem více. Je potřeba svou osobnost trénovat a učit se pracovat se svým vnitřním světem. Tehdy tomu tak nebylo.

Jaké jsou tedy vlastně trendy moderní doby?

Hlavními pilíři jsou zdravá strava, zdravá osobnost, pozitivní přístup k životu a zdravé tělo plné energie! Je tomu tak proto, že dnes musíme podávat ve svém životě extrémní výkony. Vyžadují to naši zaměstnavatelé, společnost i naše stále se zvyšující životní úroveň, se kterou ovšem souvisí mnohem větší tlak na materiální zabezpečení.

A jak si máme udržet svůj životní standard a zároveň se z toho nezhroutit? Netrávit svůj život od rána do noci v práci a přitom si vydělat dost peněz např. na krásné bydlení a příjemný život?

Tím správným receptem je cílený synergy koučink pro zdravý život bez stresu.

Mým cílem je klientům poskytnout kompletní koučink pro zdravý život, který obsahuje vše, co potřebují pro své zdraví, svou psychickou i fyzickou kondici, navíc jsem jim schopna pomoci i s jejich podnikáním. Vytvářím zcela originální projekty na míru, které odpovídají aktuálním trendům i individulálním potřebám klientů.

Ale to bychom předbíhali!

Nejprve se totiž klient potřebuje na novou životní cestu připravit. Aby byl úspěšný, potřebuje nejprve, jak se říká: „nastavit hlavu na úspěch“. A k tomu slouží mentální koučink a kompletní synergy koučink pro zdravý život. Pak má klient cestu ke zdraví a k životnímu úspěchu otevřenu dokořán.

A co je tedy SYNERGY KOUČINK?

Mentální koučink

Re-balanční cvičení

Výživové poradenství

Přírodní doplňky stravy

Malá ochutnávka, jak takový projekt od Synergy kouče vypadá!