Staň se sponzorem Akademie

Sponzorem a partnerem Fotbalové akademie Tomáše Juna se může stát každý, koho zaujal náš projekt zaměřený na komplexní rozvoj osobnosti malých fotbalových nadějí a chce svým dílem přispět ke zvýšení úrovně českého fotbalu.

Vítáni budou i drobní přispivatelé, jejichž jména a poskytnuté částky pro rozvoj Akademie budou zveřejněna na našich webových stránkách v seznamu „Přispivatelé“.

Sponzorům, kteří poskytnou Akademii roční sponzorské plnění v částce nejméně 100.000, Kč, (gold) bude po dobu jednoho roku umístěno logo a reklamní banner na webových stránkách Akademie v sekci „Spolupracujeme“ a jejich logo bude prezentováno i na našich sociálních sítích. Bannerová reklama s proklikem na web sponzora bude po dobu jednoho roku postupně umísťována také do článků na našem blogu a kromě reklamy na webových stránkách a sociálních sítích mohou sponzoři využít stejnou formu reklamy též na stránkách našeho e-shopu. 

Sponzorům, kteří poskytnou Akademii roční sponzorské plnění v částce nejméně 500.000 Kč, (platinum) bude umístěno logo a banner s proklikem na úvodní stránce webových stránek, logo, jméno, či banner sponzora bude vložen do všech video spotů, on-line kurzů, tréninků, včetně podcastů, které budou umístěny na náš youtube kanál. Seznam těchto sponzorů bude dále zveřejněn v sekci „Generální partneři“ na našich webových stránkách.

Spolupracujeme

Pojďme od základů společně budovat český fotbal!

Copyright 2022© Project by Tina Design®