Úvod do Akademie

Začínal jsem na škvárovém hřišti neznámého klubu na pražské periferii a dotáhl to až do Sparty, do nároďáku a se Spartou a vídeňskou Austrií až do Ligy Mistrů. 

Aby ses dostal na výsluní, potřebuješ talent, houževnatost, perfektní fyzickou i  psychickou kondici, mentální sílu a nezlomnou vůli jít si za svým snem. Ukážu ti, jak se vyvarovat chyb, které mě zbytečně zdržely na cestě, nebo mi zabránily dostat se ještě dál.

Vše, co potřebuješ pro svůj fotbalový i osobní růst jsem teď pro tebe spojil ve své nové fotbalové on-line akademii. K rozvoji fotbalových dovedností jsem přidal to, co k němu neodmyslitelně patří. Zdravou výživu a zdravý životní styl, přírodní doplňky stravy, uvolňovací a rehabiltační cvičení a mentální koučink.

Když všechno správně propojíš, budeš koukat, jak ti to za pár měsíců bude kopat!

Jak pracujeme

Život kolem nás se každým dnem dynamicky mění. Moderní doba je plná stresu a tlaku na obrovský výkon jedince. To, co platilo včera, je dnes dávnou minulostí, to co prožíváš teď, bude zítra mnohokráte překonáno způsobem, na který možná ani tvá fantazie v tuto chvíli nestačí. 

A jaký bude za pár let fotbal? Jak se máš dnes připravit na svoji budoucnost? Pojďme se na to připravit společně. 

Mám pro tebe jedinečný program spojující všechny fotbalové dovednosti s dokonalým vyladěním fyzického těla a tvé mentální síly. Pokud  vše správně propojíš, zvýší se tvá fyzická výkonnost, výrazně se sníží riziko zranění a ty můžeš vždy a za všech okolností podat své nejlepší výkony a fotbal si daleko více užívat.

V rámci akademie mám pár tipů i pro tvého tátu, a dokonce i pro mámu. Pokud budou chtít, naučím je, jak tě správně vést a podporovat tvůj zdravý vývoj. A nejen ten fotbalový!

Proč on-line?

Poskytování koučovacích služeb on-line je výhodné pro všechny.

Zhoršující se ekonomická situace by mohla vést mj. i k zániku fotbalu a sportu vůbec, zejména na té nejzákladnější úrovni, která je ale pro vrcholový sport nesmírně důležitá. Není-li dostatečně široká základna, nemůže být ani vrchol tak vysoko, jak bychom potřebovali a jak bychom si přáli. Tento on-line projekt pomáhá zachránit český fotbal. I kdyby zanikly kluby, které tvoří základnu našeho fotbalu, tento on-line projekt umožní malým fotbalistům z malých měst a vesnic, aby se mohli dál kvalitně připravovat na svou fotbalovou kariéru. 

On-line služby šetří i váš čas a peněženku.

Zapoj rodiče!

Kdo jako dítě sportoval, zná to velmi dobře. Kluci se na hřišti honí za míčem, zatímco tátové je bedlivě sledují z tribuny. A vůbec je nešetří! „Makej!“ „Tohle má být přihrávka!? Na paty?! “ To nemyslíš vážně! Měls to dát na bližší tyč, takhle si pro to v klidu došel.“ Zní rodičovská moudra tichem poloprázdných tribun. 

A psychika dětí se hroutí, nejsou schopni se rozvíjet, hrají pod tlakem, často ztrácejí chuť  do sportu vůbec.

Znám spoustu příkladů, kdy takový přístup děti nejen zabrzdil ve vývoji, ale dokonce odradil od další sportovní kariéry. V mé akademii pracuji i s rodiči. A to nejen s otcem, ale i s matkou. Ve spolupráci s dalšími odborníky- kouči, učím rodiče, jak v rodině vytvořit to správné prostředí pro vývoj dítěte, a to nejen po sportovní stránce. Pomáhám změnit rodiče – kritika, v rodiče –  kouče. 

Proto se obracím i na táty a mámy, aby sledovali naše stránky a budou-li chtít, zapojili se do programu rozvoje osobnosti svých dětí i oni. 

" Naše děti za to stojí! "

Copyright 2022© Project by Tina Design®